Albumy

 

Foto-książka jest albumem wykonywanym na indywidualne zamówienie więc może posiadać takie cechy jak grawery z imionami oraz datą ślubu, różne pokrycia okładek. Najczęściej zawiera 80 fotografii umieszczonych za pomocą wysokiej jakości druku atramentowego. Dzięki zastosowaniu bigowania kart albumu przy jego grzbiecie kartki otwierają się bardziej płasko. Jest to eleganciki album w którym mogą znaleźć się ujęcia wykonane w trakcie dnia ślubu.
Foto-album ma rozmiar 30×30 cm i zawiera 20 rozkładówek czyli 40 stron. W przeciwieństwie do foto książki posiada sztywne strony na których rozmieszczone są fotografie      w kilku konfiguracjach. Złożone rozkładówki naświetlane są na papier fotograficzny i wywołane w procesie chemicznym. Strony albumu rozkładają się na płasko a okładki      mogą mieć różne pokrycia oraz laserowy grawer.
Foto skrzynka. Jest opakowaniem na zdjęcia, w którym znajduje się 60-siąt odbitek w rozmiarze 15 × 23 cm o powierzchni matowej lub jedwabistej. Jest wykonana z surowego drewna olchowego z grawerem na jej wieku.