Oferta

Pewnego dnia zafascynował mnie proces powstawania obrazu w fotografii srebrowej. Od tego czasu fotografia jest obecna w mojej pracy,  i  w moim życiu. Zajmuję się kilkoma dziedzinami fotografii, ale największe doświadczenie zdobyłem jako fotograf ślubny. Cieszę się, że mogę fotografować szczęśliwych ludzi, i na kartach zapisywać kolejne wesołe chwile. 
STYL
przyjeżdżając  na wasz ślub, raczej podpatruję, dokumentuje, czasem zasugeruje konkretne ujęcie tak bez sztywnego ustawiania i pozowania. Podczas wesela chwilami jestem blisko wydarzeń na parkiecie, ale też szukam kadrów z oddali.
DOJAZD
Niezależnie, w jakim miejscu na Mazowszu odbędzie się wasz ślub, to ja tam chętnie przyjadę i nie wiąże się to z dodatkowym kosztem.
CZAS PRACY
10 Godzin to maksymalny czas, jaki mogę poświęcić na reportaż ze ślubu i przyjęcia weselnego.
Od narzeczonych zależy czy zdecydują się na ujęcia z chwil makijażu, powstawania ślubnej fryzury… te 10 godzin wydaje mi się wystarczającym okresem, aby udokumentować wszystkie kluczowe wydarzenia z dnia ślubu.
ILOŚĆ ZDJĘĆ
Otrzymacie 250 fotografii w formie cyfrowej poddanych autorskiej postprodukcji.
SESJA W DNIU ŚLUBU
Jak najbardziej jest to w ofercie i mogę taką sesję plenerową wykonać w dniu ślubu.
FOTO-KSIĄŻKA
W ofercie reportażu ślubnego jest foto-książka w rozmiarze 20 × 30 cm, która zawiera 80 fotografii.
Każda Młoda Para otrzymuje jeden spersonalizowany egzemplarz. Jak najbardziej dodatkowo jest możliwość zamówienia kolejnych foto albumów i foto książek oraz skrzynek z fotografiami.
PAKIET DOKUMENTACYJNY
Jest to zbiór wszystkich udanych zdjęć powstałych w dniu ślubu zwykle w ilości ok. 1000 szt. w postaci plików JPEG. Przekazanych na nośniku USB.   
  
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu